SORT - KIM JESTEŚMY? CZYM SIĘ ZAJMUJEMY? JAKE CELE NAM PRZYŚWIECAJĄ?

Szanowni Państwo,

Minęły już 24 lata od kiedy nasza firma istnieje na rynku. 24 lata rozwoju, wytrwałości, determinacji, zdobywania zaufania Klientów i Dostawców.

Rozpoczęlismy działalność w 1996 roku w Szczecinie, początkowo jako mała firma zajmowaliśmy się zaopatrywaniem instytucji, biur, szkół w artykuły papiernicze, szkolne. Obecnie asortyment, który oferujemy wybiega daleko poza ramy artykułów biurowych i szkolnych. Pozyskujemy coraz więcej Klientów, umacniając swoją pozycję na rynku i wciąż podnosząc swoje kwalifikacje.

Siedziba Firmy mieści się w Szczecinie przy ulicy 26 Kwietnia 91, druga lokalizacja to oddział w Stargardzie przy ul. Towarowej 13A- w tych miejscach prowadzimy sprzedaż dla odbiorców hurtowych i detalicznych .

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, zdobywanym przez długie lata. tworzymy oferty dedykowane dla firm,szkół, przedszkoli, świetlic środowiskowych, szpitali.

  • Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, najważniejszy i dokładamy wszelkich starań, aby był zadowolony z naszej pracy. Mamy świadomość, że wymagania jakie są przed nami stawiane są coraz wyższe. Dlatego robimy wszystko, aby im sprostać- spełnić oczekiwania Klientów i tym samym podnosić swoją wartość.

  • Jesteśmy dumni, ponieważ jesteśmy Firmą Rodzinną - a dla naszych Odbiorców i stanowi to gwarancję stabilnosci, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość obsługi, dostarczanych produktów. Bycie Firmą Rodzinną wspiera wartości budowane na wieloletnich tradycjach, wzajemnych relacjach budownaych przez pokolenia. To także odpowiedzialny biznes, inicjatywy społeczne, dalekosiężne plany i perspektywy oraz wymiana doświadczeń i wiedzy zdobywanej przez lata.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszych punktów od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

zamówienia prosimy składać telefonicznie:

  • SZCZECIN (+48) 780 144 500 (+48) 502 430 860

  • STARGARD (+48) 517 142 700 (+48) 509 355 570

drogą mailową:

  • SZCZECIN Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • STARGARD Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.re-sort.pl oraz na FB